Puškohľady

(29)

Žiadny poľovník sa nevyberie na lov bez zbrane s puškohľadom, je to akási povinná výbava, tak ako aj binokulárny ďalekohľad. Kvalitný puškohľad ocení každý lovec, športový strelec, ostreľovač, ale aj hráč airsoftu. Nemecký výrobca Steiner ponúka puškohľady pre náročných strelcov z rady Steiner Ranger a Steiner M5XI, Steiner M7XI, Steiner M8XI.

Odolná  konštrukcia v spätných nárazoch spĺňa najvyššie kritériá, preto je možné ju namontovať na akúkoľvek zbraň, na akýkoľvek kaliber. Šošovky s antireflexnými vrstvami dosahujú 90% priepustnosti svetla, vysoký svetelný kontrast dosahujú aj v zlých podmienkach pri nedostatku svetla. Majú široké zorné pole, aj pri veľkom zväčšení je obraz detailne vykreslený, sú plnené dusíkom, nezahmlievajú sa, odolávajú prachu, vode, plusovým a mínusovým teplotám. Strelec ocení rýchle zaostrenie kríža, pre rýchle cielenie osvetlený bod na zameranie. Kolimátor Steiner MRS poslúži poľovníkovi aj športovému strelcovi na strelnici. Dokonalé optické vlastnosti, vysoká odolnosť, mechanika so širokým rozsahom nastavenia, puškohľady Swarovski sú fenoménom medzi strelcami.

Puškohľad na airsoft, puškohľad na lovecké zbrane, puškohľad na malorážku - dnes už nie je problém zadovážiť si puškohľad s diaľkomerom, či s nočným videním, s balistickou kalkulačkou pre akúkoľvek streľbu. 

TOP produkt

TOP produkt

Cena:
29
5100
29 produktov
Výrobcovia
Výrobca
Farba
Krajina pôvodu
Záruka
Séria
Vodeodolnosť
Vodotesnosť do
Nastaviteľné očnice
Typ
Plnené dusíkom
Zaostruje od (m)
Hmotnosť
Dĺžka
Zväčšenie
Faktor stmievania
Priemer objektívu
Rozsah korekcie dioptrie
Filter produktov:
Steiner M5Xi 3-15x50 G2B Mil Dot - KNIFESTOCK

Steiner M5Xi 3-15x50 G2B Mil Dot

1 - 4 týždne
2 500,00 € s DPH
2 400,00 €
Detail produktu
Steiner M5Xi 3-15x50 G2B Mil Dot reticle - KNIFESTOCK

Steiner M5Xi 3-15x50 G2B Mil Dot reticle

Posledný kus na sklade
2 500,00 € s DPH
2 400,00 €
Detail produktu