Sady kuchynských nožov

(97)

Príprava jedla sa nezaobíde bez kuchynských nožov, či to bude bežná domácnosť alebo reštaurácia, kúpiť sa dajú samostatne, avšak výhodnejšie je zakúpiť celú sadu nožov.

Kuchynské sady nožov majú hneď niekoľko výhod - cenovo sa viac oplatia, ak je sada naskladaná v bloku, nože sú vždy poruke na pracovnej doske, nepoškriabu sa v šuplíku a predídeme prípadnému zraneniu. Samotné bloky na uloženie nožov dotvárajú dizajn kuchyne, zväčša sú vyrobené z kvalitného dreva v rôznych farbách. Obsah nožov sa rôzni, aby si každý spotrebiteľ vedel vybrať podľa vlastnej potreby.

Odporúčame sa zamerať na značky nožov, ktoré ponúkajú nože aj samostatne, aby v prípade poškodenia jedného noža nebolo nutné kupovať celú sadu, ale iba konkrétny model. Kuchynské sady nožov Wüsthof, tento nemecký výrobca sídli v meste Solingen a na trh už mnoho rokov prináša  produkty z kvalitnej ocele. Výrobca Solingen Böker ponúka dizajnové sady nožov,  pre náročných aj sady z damascénskej ocele. Kusové nože aj sady kuchynských nožov Victorinox sú dobre známe aj medzi profi kuchármi. Pre milovníkov ázijskej kuchyne spoločnosť Herbertz prináša sady japonských nožov.

Cena:
10
1150
96 produktov
Výrobcovia
Materiál čepele
Materiál rukoväte
Dĺžka čepele
8 cm
20 cm
Celková dĺžka
20.5 cm
23.2 cm
Dĺžka rukoväte
10 cm
11.5 cm
Hrúbka čepele
Hmotnosť
29 g
3096 g
Typ čepele
Využitie
Typ noža
Povrchová úprava čepele
Možnosť gravírovania
Krajina pôvodu
Farba
Počet funkcií
Pravák - Ľavák
Obsah balenia
Filter produktov: