Wüsthof

Wüsthof

Nemecké mesto Solingen je sídlom mnohých spoločností vyrábajúcich nože, táto tradícia tu pretrváva storočia a vo svete nožiarstva sa spája s pojmom kvality. Jednou zo spoločností, ktoré tu sídlia od svojho založenia v roku 1814 je Wusthof, výrobca kuchynských nožov.

Wusthof v súčasnosti vyrába kuchynské kované nože vo viacerých prevedeniach, v ponuke má 350 nožov s rôznymi čepeľami, nože sú dostupné samostatne alebo celé sady. Sady nožov vyrába Wusthof v modernom štýle a sú nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom kuchyne. Kusové nože patria k obľúbeným nielen v domácnostiach, využívajú ich profesionálni kuchári po celom svete, práve oni spolupracujú s výrobcom na vývoji nových modelov. Nože sú vyrábane z chróm - molybdén - vanádiovej ocele s tvrdosťou 58, podľa stupnice Rockwella a sú celokované. Wusthof okrem nožov ponúka stojany na nože, brúsky a brúsne kamene, dosky na krájanie a iné náčinie pre domáce aj profesionálne upotrebenie.

Výrobca kuchynských nožov Wusthof, ktoré sú označené logom trojzubca, využíva 200 rokov skúseností a práve tie sa odrážajú v širokej rade výrobkov, kvalite materiálov, precíznom vypracovaní a nadčasovom dizajne, to sú dôvody obľúbenosti tejto značky.

Cena:
3
1070
219 produktov
Výrobcovia
Typ produktu
Krajina pôvodu
brúsenie s vodou
brúsenie s olejom
Materiál
Materiál rukoväte
Hmotnosť
Dĺžka
Výška
Šírka
Materiál čepele
Materiál rukoväte
Dĺžka čepele
6 cm
32 cm
Celková dĺžka
20.1 cm
44.2 cm
Dĺžka rukoväte
10.5 cm
16.5 cm
Hrúbka čepele
Výška čepele
2.35 cm
4.7 cm
Hmotnosť
49 g
313 g
Typ čepele
Využitie
Typ noža
Uhol brúsenia
Povrchová úprava čepele
Možnosť gravírovania
Krajina pôvodu
Farba
Filter produktov:
WUSTHOF nôž EPICURE na zeleninu 9 cm - KNIFESTOCK

WUSTHOF nôž EPICURE na zeleninu 9 cm

Posledný kus na sklade
100,00 € s DPH
94,00 €
Detail produktu