Riady

(142)

Výlety aj dlhšie pobyty v prírode si vyžadujú patričnú výbavu, okrem stravy je potrebné mať  pribalený turistický riad. Riad do prírody je ľahký, funkčný, jednoduchý pre jednu osobu aj v sadách, čo je výhodnejšie pre viac ľudí.

Stanley výrobca termosiek má tiež v ponuke turistický riad vo viacerých prevedeniach, outdoorový ešus Stanley aj s výbavou, panvicu s príslušenstvom, vďaka, ktorým sa jedlo nielen ohreje, ale poslúži aj na varenie. Mil-Tec ponúka rôznu výbavu do prírody nevynímajúc riad na kempovanie, ktorý sa dá položiť na otvorený oheň a variť na čerstvom vzduchu. Riad od fínskeho výrobcu Kupilka je ľahký, odolný pádom a teplotám, hodí sa na servírovanie už uvareného alebo grilovaného jedla. Nezaprie v sebe pekný severský dizajn a preto je obľúbený aj chatármi, ocenia ho rybári, poľovníci, táborníci, osvedčil sa pri grilovačkách ako praktický a štýlový riad.

Netreba zabudnúť na príbor, ten turistický je odľahčený vďaka použitým materiálom, môže byť skladací či balený v puzdre. Jednoduchším prevedením je lyžica na jednom konci a na tom druhom vidlička, čo je dostatočné, ak je nôž už súčasťou výbavy.

Cena:
2
154
139 produktov
Výrobcovia
Typ produktu
Farba
Vodeodolnosť
BPA free
Materiál
Hmotnosť
Výška
Objem
Priemer
Krajina pôvodu
Farba
Materiál
Objem
Priemer
Hmotnosť
Výška
Filter produktov: