Merače vzdialenosti

(3)

Nemecký výrobca ďalekohľadov Steiner už desaťročia prináša optiku so zameraním na poľovníctvo, turistiku, voľný čas a námorné ďalekohľady. Inováciou svojich výrobkov skĺbil dva prístroje - ďalekohľad a merač vzdialenosti.

Tieto unikátne zariadenia ponúka v rade Steiner LRF 1700, vhodné pre lovcov a turistov a Steiner Commander LRF s prioritou použitia na vode a vodné športy. Ďalekohľady Steiner sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a opotrebovaniu, maximálnou priepustnosťou svetla, čistým obrazom vykresleným až ku okraju, jasnými farbami. Tieto zariadenia sú tiež plnené dusíkom, odolné vysokým plusovým a mínusovým teplotám, pogumované zapúzdrenie dobre znáša, slanú vodu, kyseliny, olej.

Zabudovaný laserový zameriavač jednoducho stanoví polohu a vzdialenosť na súši aj na vode, pomocou orientačných bodov. Ovláda sa jednoducho, stlačením tlačidla sa priamo v obraze zobrazia namerané údaje, bez problémov zameria aj malé a pohyblivé body, merateľná vzdialenosť je do 1700 metrov.

Keďže odhady voľným okom nie sú presné, ďalekohľady s laserovým zameriavaním sú novou možnosťou všade, kde sa tieto prístroje uplatnia.

TOP produkt

TOP produkt

Cena:
1595
1990
3 produktov
Výrobcovia
Výrobca
Farba
Krajina pôvodu
Záruka
Séria
Vodeodolnosť
Vodotesnosť do
Nastaviteľné očnice
Typ
Povrchová úprava
Popruh
Plnené dusíkom
Kompatibilita so statívom
Materiál popruhu
Hmotnosť
Výška
Šírka
Zorné pole na 1000 m
Zväčšenie
Faktor stmievania
Priemer objektívu
Svetelnosť
Púzdro
Krytky objektívu
Krytky očníc
Systém zaostrovania
Obsah balenia
Filter produktov: