Ruksaky

(82)

Ruksaky, batohy Mil-Tec, veľké tašky Mil-tec, menšie tašky, tašky na rameno Mil-Tec, kapsičky a puzdrá sa vyrábajú z pevného, odolného materiálu, vo viacerých jednofarebných aj maskáčových prevedeniach. Chrbtová časť na batohoch je polstrovaná, ramenné popruhy sú mäkké a nastaviteľné, vo vnútri schovávajú viacero priehradok, MOLLE systém, ktorý bol pôvodne navrhnutý pre armádu USA, dáva možnosť pripevniť ďalšie kapsičky, alebo rôzne príslušenstvo a výbavu pomocou šnúr a karabín.

Batohy a ruksaky sú vyrábané od najmenších pre deti až po veľké, v závislosti na danú činnosť, akákoľvek outdoorová aktivita v prírode, turistika, poľovníctvo, rybárstvo, paintball, airsoft. Väčšie ruksaky sú dostatočne objemné na zbalenie sa na dlhšie pobyty v prírode alebo cestovanie, tie menšie batohy zas na bežné každodenné použitie do práce alebo do školy, kde sa zmestí do nich aj notebook. Tašky je možné niesť v ruke, ale tak isto ako batoh aj na chrbte.

Nemecký výrobca značky Mil-Tec je u nás dobre známy veľkou škálou rôznych výrobkov vojenského zamerania. Od svojho vzniku v roku 1971 prináša táto spoločnosť na trh oblečenie, obuv, výbavu pre armádu a pobyt v prírode, svietidlá, obranné prostriedky. Keďže armáda potrebuje výrobky z kvalitných materiálov, odráža sa to aj v kvalitnom a prvotriednom sortimente, ktorý ide na civilný trh.

Cena:
9
169
80 produktov
Výrobcovia
Farba
Bedrový pás
Hrudný pás
Hydrovak kompatibilita
Vodeodolné
MOLLE systém
Kapacita
Hmotnosť
Počet priehradiek
Max. výška
Max. dĺžka
Max. šírka
Materiál
Velcro panel
Strih
Prístup k hlavnej priehradke
Zapínanie
Filter produktov: