Znižujte každý deň plastový odpad so značkou Stanley

Ako nadšenci a milovníci prírody máme v našej DNA starostlivosť o Zem. Od založenia spoločnosti Stanley, čo je už viac ako sto rokov, vyvíjame ekologické a opakovane použiteľné produkty, ktoré obstoja v skúške času. Zaviazali sme sa, že budeme naše výrobky vyrábať zodpovedne, a to už od dodávky materiálu – až po naše výrobné procesy. Hrdo podporujeme aj organizácie zamerané na zdravie a pohodu našej planéty, medzi ktoré patria: Climate Action Corps*, Plastic Impact Alliance, Protect Our Winters, The Conservation Alliance a Backcountry Hunters and Rybers.

Zapojte sa do plastovej výzvy

Tento mesiac zvyšujeme povedomie o hnutí Plastic Free July®, globálnom hnutí, ktoré podporuje občanov a podniky v znižovaní množstva plastového odpadu. Minulý rok sa k výzve pripojilo viac ako 250 miliónov ľudí po celom svete. Počas júla bez plastov môžete pomôcť jednoduchými krokmi, ako je napríklad vyhýbanie sa plastovým obalom na jedno použitie a  namiesto plastových slamiek používať opakovane použiteľné slamky.

Podajte matke prírode pomocnú ruku

Vedeli ste, že na zabalenie jednej fľaše vody sú potrebné 3 litre vody? Predstavte si, koľko vody ušetríte pomocou opakovane použiteľnej fľaše. A čo sa stane, keď si kávu vychutnáte opakovane v hrnčeku po dobu jedného roka? Pomôžete zabrániť 23 kilogramom emisií skleníkových plynov, 281 galónom vody a 16 kilogramom odpadu. Tiež zachránite jeden strom pred výrubom.

knifestock blog - stanley termosky

Balenie vlastných nápojov navyše šetrí peniaze - čo znamená, že sa vaše vybavenie Stanley za chvíľu spätne zaplatí. Tu sú niektoré z našich obľúbených opakovane použiteľných fliaš:

CLASSIC EASY-CLEAN WATER BOTTLE  | 1.0L

Zostaňte hydratovaní na svojich cestách. Táto dvojstenná izolovaná fľaša udrží vašu vodu ľadovú po celé hodiny.

knifestock blog - stanley termosky

GO BOTTLE WITH CERAMIVAC™ | 0.47L

Hladká keramika spĺňa silu nehrdzavejúcej ocele. Stačí naplniť obľúbenou horúcou kávou, čokoládou alebo studeným nápojom a ísť.

knifestock blog - stanley termosky

ADVENTURE STAINLESS STEEL VACUUM BOTTLE | 1.0L

Táto praktická fľaša je zbaliteľná a prenosná a je tiež nepriepustná. Navyše je tu izolované veko, ktoré slúži ako šálka na kávu alebo čaj.

knifestock blog - stanley termosky

 

Nezabudnite, že svoju fľašu môžete „omladiť“ pomocou náhradných dielov a našich záručných služieb. A ak je čas sa s ňou rozlúčiť, zvážte jej darovanie alebo starostlivú recykláciu.

* Materská spoločnosť Stanley, PMI, je vystupujúcim partnerom spoločnosti Climate Action Corps.

O spoločnosti Stanley

Značka Stanley má bohatú viac ako 100-ročnú históriu. Značka sa zrodila vynálezcom Williamom Stanleym mladším, ktorý navždy zmenil spôsob konzumácie horúcich nápojov. V roku 1913 spojil vákuovú izoláciu a pevnosť ocele v jednej prenosnej fľaši a vynašiel celooceľovú vákuovú fľašu, ktorú dnes poznáme a milujeme.